Podsumowanie występów polskich piłkarzy za granicą.
10-16.09.18

Podsumowanie występów polskich piłkarzy za granicą – 10-16.09.18

Podsumowanie występów polskich piłkarzy za granicą zawiera informację o ilości rozegranych minut, zdobytych bramkach, asystach, a także gify z bramkami, asystami czy interwencjami bramkarzy. Ponadto w miarę możliwości umieszczane są oceny występów wystawione przez serwis whoscored.com

ANGLIA

Łukasz Fabiański (West Ham) – 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Evertonem. Ocena whoscored.com: 6,89.
Marcin Bułka (Chelsea U23) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Leicester U23
Tomasz Kuszczak (Birmingham) – poza kadrą w meczu z West Brom.
Kamil Grabara (Liverpool) – poza kadrą
Artur Boruc (Bournemouth) – na ławce w wygranym 4-2 meczu z Leicester City
Paweł Wszołek (QPR) – na ławce w wygranym 2-1 meczu z Boltonem
Marcin Brzozowski (QPR) – poza kadrą
Paweł Olkowski (Bolton) – 90 minut w przegranym 1-2 meczu z QPR. Ocena whoscored.com: 7.1

BUŁGARIA

Jakub Świerczok (Łudogorec) – wszedł na boisko w 60 minucie wygranego 2-1 meczu Łudogorca z Vereyą.
Jacek Góralski (Łudogorec) – wszedł na boisko w 85 minucie wygranego 2-1 meczu Łudogorca z Vereyą.
Daniel Kajzer (Botew) – 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Slavią Sofia

CHINY

Adrian Mierzejewski (Changchun) – 90 minut i bramka w wygranym 3-0 meczu z Guizhou Zhicheng. Ocena whoscored.com: 9.43 (zawodnik meczu)
Bramka Adriana Mierzejewskiego

CHORWACJA

Damian Kądzior (Dinamo) – 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Goricą
Łukasz Zwoliński (Gorica) – 90 minut i żółta kartka w przegranym 0-1 meczu z Dinamem Zagrzeb
Michał Masłowski (Gorica) – poza kadrą
Krystian Nowak (Slaven Belupo) – na ławce w przegranym 2-5 meczu z Lokomotiwem Zagreb

DANIA

Kamil Wilczek (Brondby) – 90 minut, bramka i żółta kartka w przegranym 2-4 meczu z Sonderjyske
Bramka Kamila Wilczka

FRANCJA

Kamil Glik (Monaco) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Toulouse. Ocena whoscored.com: 6.44
Rafał Kurzawa (Amiens) – 28 minut i bramka w przegranym 2-3 meczu z Lille. Ocena whoscored.com: 7.3
Bramka Rafała Kurzawy

Igor Lewczuk (Bordeaux) – 90 minut w zremisowanym 3-3 meczu z Nimes. Ocena whoscored.com: 6.72

HOLANDIA

Karol Niemczycki (NAC Breda) – poza kadrą w przegranym 2-3 meczu z Sitard
Filip Bednarek (Heerenveen) – na ławce w przegranym 3-5 meczu z Heracles

HISZPANIA

Paweł Kieszek (Malaga) – na ławce w wygranym 3-0 meczu z Cordobą. W poniedziałek (10.09.18) 90 minut w przegranym 1-2 meczu 1/16 Pucharu Króla z Almerią

NIEMCY

Rafał Gikiewicz (Union) – 90 minut oraz asysta w zremisowanym 2-2 meczu z Duisburgiem, ocena whoscored.com: 5.92
Asysta Rafała Gikiewicza
Łukasz Piszczek (BVB) – 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Eintrachtem Frankfurt. Ocena whoscored.com: 7.36
Robert Lewandowski (Bayern) – 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Bayerem Leverkusen. Ocena whoscored.com: 6.88
Jakub Błaszczykowski (VFL) – poza kadrą
Tomasz Kucz (Leverkusen) – poza kadrą
Marcin Kamiński (Fortuna Dusseldorf) – 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Hoffenheim. Ocena whoscored.com: 6.43
Waldemar Sobota (Sankt Pauli) – 15 minut w przegranym 1-3 meczu z Aue. Ocena whoscored.com: 6.08
David Kopacz (VfB Stuttgart) – poza kadrą w zremisowanym 3-3 meczu z Freiburgiem

ROSJA

Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw) – 66 minut oraz czerwona kartka (2 x żółta kartka) w zremisowanym 1-1 meczu z Dynamem Moskwa. Po dobitce strzału z głowy Grzegorza Krychowiaka padła bramka dla Lokomotiwu. Ocena whosored.com: 5.38
Bramki z meczu Lokomotiw Moskwa – Dynamo Moskwa oraz czerwona kartka dla Grzegorza Krychowiaka

Maciej Rybus (Lokomotiw) – poza kadrą w zremisowanym 1-1 meczu z Dynamem Moskwa (kontuzja).

SŁOWACJA

Patryk Małecki (Trnava) – 90 minut i bramka w przegranym 1-2 meczu z Ziliną.
Bramka Patryka Małeckiego

SZKOCJA

Maciej Dąbrowski (Hibernian) – poza kadrą

TURCJA

Łukasz Szukała (Ankaragucu) – poza kadrą
Jakub Kosecki (Demirspor) – 90 minut w wygranym 3-0 meczu z Hatayspor
Jarosław Jach (Rizespor) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Bursasporem. Ocena whoscored.com: 6.54
Adam Stachowiak (Denizlispor) – poza kadrą w wygranym 4-1 meczu z Eskisehirsporem

UKRAINA

Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Zoryą

WŁOCHY

Arkadiusz Milik (Napoli) – 33 minuty i asysta w wygranym 1-0 meczu z Fiorentiną. Ocena whoscored.com: 6.83
Asysta Arkadiusza Milika

Piotr Zieliński (Napoli) – 90 minut i żółta kartka w wygranym 1-0 meczu z Fiorentiną. Ocena whoscored.com: 6.87
Bartłomiej Drągowski (Fiorentina) – 90 minut w przegranym 0-1 meczu z Napoli. Ocena whoscored.com: 6.92
Drągowski broni sam na sam z Zielińskim

Bartosz Bereszyński (Sampdoria) – 90 minut w wygranym 5-0 meczu z Frosinone, ocena whoscored.com: 7.32
Dawid Kownacki (Sampdoria) – 25 minut i bramka w wygranym 5-0 meczu z Frosinone, ocena whoscored.com: 7.26
Bramka Dawida Kownackiego

Karol Linetty (Sampdoria) – 90 minut w wygranym 5-0 meczu z Frosinone, ocena whoscored.com: 7.24
Tomasz Kupisz (Ascoli) – na ławce w wygranym 1-0 meczu z Lecce
Przemysław Bargiel (Spezia) – poza kadrą
Krzysztof Piątek (Genoa) – 90 minut i bramka w wygranym 1-0 meczu z Bologną. Ocena whoscored.com: 7.58
Bramka Krzysztofa Piątka

Łukasz Skorupski (Bologna) – 90 minut i żółta kartka w przegranym 0-1 meczu z Genoą. Ocena whoscored.com: 6.39
Wojciech Szczęsny (Juventus) – 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Sassuolo. Ocena whoscored.com: 6.92
Łukasz Teodorczyk (Udinese) – 32 minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Torino. Ocena whoscored.com: 6.04
Mariusz Stępiński (Chievo) – 90 minut i bramka w zremisowanym 2-2 meczu z Romą. Ocena whoscored.com: 7.37
Bramka Mariusza Stępińskiego

Michał Marcjanik (Empoli) – na ławce w przegranym 0-1 meczu z Lazio
Paweł Dawidowicz (Hellas) – 24 minuty w wygranym 4-1 meczu z Carpi
Radosław Murawski (Palermo) – 10 minut i żółta kartka w wygranym 1-2 meczu z Foggią
Przemysław Szymiński (Palermo) – na ławce w wygranym 1-2 meczu z Foggią