Podsumowanie występów polskich piłkarzy za granicą 18.09.2018

Podsumowanie występów polskich piłkarzy za granicą – 18.09.2018

Podsumowanie występów polskich piłkarzy za granicą w dniu 18.09.2018 zawiera informację o ilości rozegranych minut, zdobytych bramkach, asystach, a także gify z bramkami, asystami czy interwencjami bramkarzy. Ponadto w miarę możliwości umieszczane są oceny występów wystawione przez serwis whoscored.com

ANGLIA

Bartosz Białkowski (Ipswich) – na ławce w zremisowanym 1-1 meczu z Brentford
Mateusz Klich (Leeds) – 88 minut i asysta w wygranym 3-0 meczu z Preston. Ocena whoscored.com: 7.42
Kamil Grosicki (Hull) – 15 minut w przegranym 1-2 meczu z Wigan. Ocena whoscored.com: 6.09

LIGA MISTRZÓW

Kamil Glik (Monaco) – 90 minut w przegranym 1-2 meczu z Atletico Madryt. Ocena whoscored.com: 6.7
Kamil Grabara (Liverpool) – poza kadrą w meczu z PSG
Łukasz Piszczek (BVB) – 90 minut w wygranym 1-0 meczu z Club Brugge. Ocena whoscored.com: 6.93
Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw) – 90 minut w przegranym 3-0 meczu z Galatasaray Stambuł. Ocena whosored.com: 5.97
Maciej Rybus (Lokomotiw) – poza kadrą w przegranym 3-0 meczu z Galatasaray Stambuł (kontuzja).
Arkadiusz Milik (Napoli) – 90 minut i żółta kartka w zremisowanym 0-0 meczu z Crveną Zvezdą Belgrad. Ocena whoscored.com: 6.37
Piotr Zieliński (Napoli) – 75 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Crveną Zvezdą Belgrad. Ocena whoscored.com: 7.23