Podsumowanie występów polskich piłkarzy za granicą – 16.09.2018

Podsumowanie występów polskich piłkarzy za granicą zawiera informację o ilości rozegranych minut, zdobytych bramkach, asystach, a także gify z bramkami, asystami czy interwencjami bramkarzy. Ponadto w miarę możliwości umieszczane są oceny występów wystawione przez serwis whoscored.com

ANGLIA

Łukasz Fabiański (West Ham) – 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Evertonem. Ocena whoscored.com: 6,89.
Marcin Bułka (Chelsea U23) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Leicester U23

BUŁGARIA

Daniel Kajzer (Botew) – 90 minut w zremisowanym 0-0 meczu z Slavią Sofia

CHORWACJA

Krystian Nowak (Slaven Belupo) – na ławce w przegranym 2-5 meczu z Lokomotiwem Zagreb

DANIA

Kamil Wilczek (Brondby) – 90 minut, bramka i żółta kartka w przegranym 2-4 meczu z Sonderjyske
Bramka Kamila Wilczka

FRANCJA

Igor Lewczuk (Bordeaux) – 90 minut w zremisowanym 3-3 meczu z Nimes. Ocena whoscored.com: 6.72

HOLANDIA

Karol Niemczycki (NAC Breda) – poza kadrą w przegranym 2-3 meczu z Sitard
Filip Bednarek (Heerenveen) – na ławce w przegranym 3-5 meczu z Heracles

NIEMCY

Waldemar Sobota (Sankt Pauli) – 15 minut w przegranym 1-3 meczu z Aue. Ocena whoscored.com: 6.08
David Kopacz (VfB Stuttgart) – poza kadrą w zremisowanym 3-3 meczu z Freiburgiem

TURCJA

Jarosław Jach (Rizespor) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Bursasporem. Ocena whoscored.com: 6.54
Adam Stachowiak (Denizlispor) – poza kadrą w wygranym 4-1 meczu z Eskisehirsporem

UKRAINA

Tomasz Kędziora (Dynamo Kijów) – 90 minut w zremisowanym 1-1 meczu z Zoryą

WŁOCHY

Krzysztof Piątek (Genoa) – 90 minut i bramka w wygranym 1-0 meczu z Bologną. Ocena whoscored.com: 7.58
Bramka Krzysztofa Piątka

Łukasz Skorupski (Bologna) – 90 minut i żółta kartka w przegranym 0-1 meczu z Genoą. Ocena whoscored.com: 6.39
Wojciech Szczęsny (Juventus) – 90 minut w wygranym 2-1 meczu z Sassuolo. Ocena whoscored.com: 6.92
Łukasz Teodorczyk (Udinese) – 32 minuty w zremisowanym 1-1 meczu z Torino. Ocena whoscored.com: 6.04
Mariusz Stępiński (Chievo) – 90 minut i bramka w zremisowanym 2-2 meczu z Romą. Ocena whoscored.com: 7.37
Bramka Mariusza Stępińskiego

Michał Marcjanik (Empoli) – na ławce w przegranym 0-1 meczu z Lazio
Paweł Dawidowicz (Hellas) – 24 minuty w wygranym 4-1 meczu z Carpi
Radosław Murawski (Palermo) – 10 minut i żółta kartka w wygranym 1-2 meczu z Foggią
Przemysław Szymiński (Palermo) – na ławce w wygranym 1-2 meczu z Foggią