Podsumowanie występów polskich piłkarzy za granicą – 14.09.2018

Podsumowanie występów polskich piłkarzy za granicą zawiera informację o ilości rozegranych minut, zdobytych bramkach, asystach, a także gify z bramkami, asystami czy interwencjami bramkarzy. Ponadto w miarę możliwości umieszczane są oceny występów wystawione przez serwis whoscored.com

ANGLIA

Tomasz Kuszczak (Birmingham) – poza kadrą w meczu z West Brom.

BUŁGARIA

Jakub Świerczok (Łudogorec) – wszedł na boisko w 60 minucie wygranego 2-1 meczu Łudogorca z Vereyą.
Jacek Góralski (Łudogorec) – wszedł na boisko w 85 minucie wygranego 2-1 meczu Łudogorca z Vereyą.

NIEMCY

Rafał Gikiewicz (Union) – 90 minut oraz asysta w zremisowanym 2-2 meczu z Duisburgiem, ocena whoscored.com: 5.92
Asysta Rafała Gikiewicza
Łukasz Piszczek (BVB) – 90 minut w wygranym 3-1 meczu z Eintrachtem Frankfurt. Ocena whoscored.com: 7.36

ROSJA

Grzegorz Krychowiak (Lokomotiw) – 66 minut oraz czerwona kartka (2 x żółta kartka) w zremisowanym 1-1 meczu z Dynamem Moskwa. Po dobitce strzału z głowy Grzegorza Krychowiaka padła bramka dla Lokomotiwu. Ocena whosored.com: 5.38
Bramki z meczu Lokomotiw Moskwa – Dynamo Moskwa oraz czerwona kartka dla Grzegorza Krychowiaka

Maciej Rybus (Lokomotiw) – poza kadrą w zremisowanym 1-1 meczu z Dynamem Moskwa (kontuzja).